Головна
Статті
Фізична охорона
Охоронне відеоспостереження
Охоронна сигналізація
Контроль доступу
Замки та аксесуари
Домофони
Контакти


ОХОРОННА КОРПОРАЦІЯ   "ФОБОС"

  До складу "Охоронної корпорації "ФОБОС" входить Приватне підприємство "Охоронна агенція "ФОБОС", засноване 17 січня 2005 року, а також Приватне підприємство „Охоронна агенція "ФОБОС-2" яке розпочало свою професійну діяльність 20 березня 2007 року. "Охоронна корпорація "ФОБОС" заснована колишніми працівниками правоохоронних спецпідрозділів при підтримці "Міжнародного благодійного фонду працівників спецслужб та правоохоронних органів "ІНТЕР-ЕЙД".
   По результатах Всеукраїнського рейтингу професіоналізму служб безпеки 
http://www.nats-bezpeka.com.ua  "Охоронна корпорація "ФОБОС" та  зокрема Приватне підприємство "Охоронна агенція "ФОБОС-2"  є переможець Всеукраїнського рейтингу професіоналізму служб охорони і безпеки. Додаткова інформація на сайті: http://www.nats-bezpeka.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=225:-l-lr&catid=40:ohorona-poslugi&Itemid=67
     Фізична охорона.  Багато хто намагається захистити не тільки себе , але й своє майно, бізнес, тому користується  такою послугою, як фізична охорона об’єктів. В першу чергу, фізична охорона об'єктів — це безпека персоналу і керівництва, а також збереження матеріальних коштовностей. Нашою фірмою фізична охорона об'єктів може бути реалізована у любій категорії та рівні складності — офіси, виробничі підприємства, склади, магазини, житлові будинки, прилеглі території, державна та приватна власність банки та інші кредитно-фінансові установи, офісні, виставкові зали, промислові підприємства, масові заходиі т. п. Наші спеціалісти розробляють для кожного об'єкта власну систему фізичної охорони. Фізична охорона об'єктів не тільки захищає персонал на робочих місцях, але також забезпечує нормальне функціонування об'єкта, збереження цінностей, порядок на території, контролює режим ввозу/вивозу і встановлює пропускний режим, щоб уникнути небажаних візитів.
  Штат охоронників,  на 30% складається з колишніх працівників правоохоронних органів, які володіють фізичною та спец підготовкою. Охоронники на робочому місці одягнені у форму встановленого зразку "Титан" з логотипом, екіпіровані зброєю, засобами захисту та протидії, при необхідності, радіостанціями та пристроями виявлення.
    Агенція тісно співпрацює з державними службами охорони в Чернівецькій області та правоохоронними органами МВС України, впроваджуючи комплексні методи охорони об’єктів.

   Наша цінова політика прийнятна для кожного клієнта, вартість послуг залежить від складності виконання поставленої задачі.
Ми раді співпраці з Вами і завжди готові взяти на себе питання по захисту Ваших інтересів з повною гарантією безпеки і конфіденційності!!!


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   
Рейтинг@Mail.ru